Svítilny

Svítilny vybavené LED diodou se staly nedílnou součástí našeho každodenního života. Slouží nám ke svícení jak na pracovištích, tak při volnočasových aktivitách jako je orientační běh a běhání, jízda na lyžích, skialpech, chůze na sněžnicích, jízda na kole, chůze za tmy, ať už v přírodě, či ve městě. Tyto svítilny nám dělají světlo na našich cestách a pomáhají také zvyšovat naši bezpečnost za šera a tmy. Protože jde o kompaktní zařízení, které má zdroj elektrické energie v sobě, je dobré se také zmínit, že tyto zdroje mohou být buď vyměnitelné, nebo dobíjecí. To může být z klasické elektrické sítě, powerbanky, nebo solární nabíječkou.

V této kategorii se zaměřujeme na čelovky a svítilny do ruky. U námi nabízených produktů speciálně posuzujeme dobu svitu a intenzitu světelného toku jako i maximální dosvit, technické zpracování, dlouhodobou životnost v souvislosti s použitými materiály a to vše v kontextu důležitého parametru pro nás co cestujeme - váhy a vnějších rozměrů.

Od té doby, kdy pan Nick Holonyak ml. v roce 1962 na Universitě Urbana-Champaign v Illinois představil první LEDku s viditelným spektrem, doznal tento obor úctyhodného vývoje i rozmachu. 

Pokud si pří chůzi po nevyšlapaných cestách budete chtít posvítit, jste právě na té správné kategorii.