Otázky a odpovědi

+

• Platby online:

Nejmodernější a také nejčastěji používaný způsob placení nákupu. Výhodou této formy placení je, že si můžete následně nechat zboží poslat kamkoli - do práce, kde ho může ve vaší nepřítomnosti vyzvednout například recepce; domů, kde jej mohou převzít rodiče, nebo dospívající děti; nebo třeba někomu, komu chcete vytvořit překvapení - ten si vámi vybrané a zaplacené zboží už jen převezme. Zároveň se na nás také můžete spolehnout, že u zboží nikdy nebude přiložen žádný doklad, ze kterého by bylo patrné kolik byla kupní cena. Fakturu za nákup zboží totiž posíláme výhradně e-mailem, na adresu kterou uvedete při zadání objednávky. 
Bezpečnost placeníGEPI CZ používá pro realizaci karetních plateb společnost Comgate Payments, tato společnost je ryze česká a své služby poskytuje více jak 20 let. Určitě je pro Vás také důležité to samé co pro nás, když jsme vybírali kterou "platební bránu" pro náš web upřednostnit. ComGate Payments, a.s. je licencovanou platební institucí ČNB (Česká národní banka), je také registrována u Národní banky Slovenska, spolupracuje se všemi nejběžnějšími karetními společnostmi etablovanými na našem trhu, je pod dohledem FAÚ ČR (Finanční analytický úřed Ministerstva financí ČR) a také je společnost je držitelem certifikace PCI DSS Leve1.

• Dobírka:
Různé přepravní společnosti nabízejí různé doplňkové služby. Například je možné zaplatit dobírku kromě hotovosti také platební kartou. Doporučujeme Vám proto věnovat této službě pozornost již při volbě přepravy. Úhrada se tak může stát pohodlnou bez předchozí nutnosti navštívit bankomat pro výběr odpovídající hotovosti. Umožněte si placení bez předchozího shonu a logistických manévrů.

• Platba převodem na účet GEPI CZ:

Ihned po zadání objednávky Vám na zadanou e-mailovou adresu přijde zálohová faktura (pokud nemáte ve složce "Doručené" opravdu obratem, doporučujeme kontrolu složky "Spam"). Zaslanou fakturu můžete uhradit klasicky na uvedený účet GEPI CZ: 1507750999 / 5500, nebo rychle přes QR kód. Jako variabilní symbol prosíme vždy zadejte číslo zaslaného dokladu (u QR nezadáváte už nic). Pokud nám posíláte peníze z jiné banky, jsou nám připsány na účet nejpozději následující pracovní den. Pokud jde o stejnou banku, nebo například ČS a.s., máme zkušenost, že jsou finance připsány obratem. Jakmile bude částka připsána na účet, bude možné zboží vyzvednout buď osobně na centrále GEPI CZ v Rousínově (den a čas je nutné dohodnout telefonicky), nebo Vám bude následující pracovní den zboží odesláno na zadanou adresu, či vybrané odběrové místo.
+
Dopravu zdarma poskytujeme od celkové částky objednávky 5.000 Kč.
+
Doručujeme prostřednictvím přepravních společností Zásilkovna a PPL.

Přepravní společnost Cena dopravy Cena dobírky
Zásilkovna 89 Kč 39 Kč
PPL 129 Kč 39 Kč
PPL ParcelShop 129 Kč 39 Kč