Leica Geovid PRO s dálkoměrem 10x42

Neohodnoceno

Model pozorovacího dalekohledu. Na jeho povrchu naleznete robustní ochranu vůči oděrům a škrábancům. Ergonomický design dotváří eleganci, pohodlné držení a bezpečný úchop v každé situaci lovu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 40816
75 490 Kč
Leica Geovid PRO s dálkoměrem 10x42
Neohodnoceno

Kvalitní hranolový systém Perger-Porro a množství jiných funkčností dotváří jedinečnou kombinaci unikátního pozorování ve všech povětrnostních podmínkách. Pro náročné lovce je výhodou široká škála funkcí, které efektivně napomáhají během lovu v obtížně dostupných podmínkách a počasí. Nepochybnou součástí je i neviditelný laser s maximální ochranou pro lidský zrak podle EN a FDA třídy 1. Funguje na principu jedné baterie, jejíž výdrž je až neuvěřitelných 2000 měření. Novodobá technologie umožňuje lovci měření od 10 až do 2950 metrů. Minimální ostřící vzdálenost je na úrovni 5m. Lovec si tak může vychutnávat ostré pozorování plné barevnosti a plného kontrastu. Centrální zaostřování umožňuje snadné přizpůsobení pro každé oko lovce.

Očnice poskytují možnost nastavení i pro nositele brýlí. Jsou otočné, posuvné, odnímatelné a disponují čtyřmi zarážkami. 42 mm objektiv s pomocí dalších parametrů nabízí vynikající světelnost v časných ranních a špatných světelných podmínkách. Dalekohled se pyšní funkcemi, jako například Bluetooth, Wi-Fi, rodné funkce společnosti Leica, Kestrel, BaseMap, balistickou kalkulačkou a také funkcí propojení s aplikací. Kromě měření vzdálenosti dokáže Geovid PRO informovat lovce o aktuální teplotě, úhlu, světové straně a barometrickém tlaku. Vodotěsnost dalekohledu je až do hloubky 5 m. Odolnost vůči prachu a nečistotám je také samozřejmostí.


Rozměry: 125 x 174 x 70 mm
Hmotnost: 970 g (bez baterie).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: