Leica Calonox View

Neohodnoceno

Vlastní zpracování obrazu společnosti Leica (Leica Image Optimatization - LIO) vylepšuje obraz pomocí speciálních algoritmů, čímž se dosahuje obzvlášť podrobná barevná gradace, vynikající kontrast a vysoké rozlišení detailů.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 50502
114 990 Kč
Leica Calonox View
Neohodnoceno

Objektiv 42 mm, který je ideální pro pozorování zblízka, v kombinaci s 2,5-násobným základním optickým zvětšením poskytuje velké zorné pole a nejlepší přehled. Digitální zvětšení lze nastavit až na 10-násobné zvětšení, aby nezůstaly skryté žádné detaily ani na velké vzdálenosti.

Obě termální kamery Calonox jsou vybaveny čtyřmi v praxi testovanými barevnými režimy Red Hot, White Hot, Black Hot a Rainbow, které lovci poskytují mimořádně podrobné a vysoce kontrastní obrázky na přesnou identifikaci lovené zvěře.

Termovize Leica Calonox View má 16 GB vnitřní paměti pro zaznamenávání fotografií nebo videí. Pomocí aplikace Calonox View lze uložené obrázky přenést do inteligentního telefonu pomocí sítě WLAN nebo do počítače pomocí kabelu. Pozorování živého náhledu jsou možné i prostřednictvím mobilního telefonu.

Vynikající rozsah rozpoznávání termovize Leica Calonox Viw je založen na špičkovém senzoru (VOx) s rozlišením 640 x 512 pixelů a velikostí pixelů 12 um s vynikajícím teplotním rozlišením.

Působivé rozpoznávání detailů na dlouhou vzdálenost. Detekujte, rozpoznáváním, identifikujte. Uvidíte více, bezpečně identifikujte prostředí: S definovanou velikostí cíle 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox View detekovat cíle do vzdálenosti 3 000 metrů, rozpoznat cíle do 1000 m a přesně je identifikovat až do 500 m.

Tři režimy kalibrace na optimalizaci obrazuPomocí tří integrovaných kalibračních režimů Auto (A), Manual (M) a Background (B) můžete obnovit, a vylepšit obraz na displeji. V režimech A a M se kalibrace uzávěrky spouští automaticky nebo pokud si přejete, manuálně stisknutím tlačítka. Kalibrace pozadí se zakrytým objektivem je obzvláště efektivní a dosahuje nejlepší výsledky.OLED displej a dobíjecí baterie - Nejmodernější technologie

Výkonný OLED displej s rozlišením 1280 x 960 pixelů umožňuje pohodlné pozorování a spolehlivou identifikaci při pronásledování nebo při fotografování ze žaluzií. Napevno nainstalována dobíjecí baterie s cca. 11 hodin napájení je obzvlášť dobře chráněných před chladem a vlhkostí. Nabíjení je možné i během provozu, například pomocí powerbanky.


Rozměry: (ŠxV) 170 x 65 mm
Hmotnost: (s baterií) 685 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: