Leica Calonox Sight SE

Neohodnoceno

Termovize Leica Calonox pokračují v úspěšných zařízeních v oblasti optimalizace digitálního obrazu a rozšiřují svou vynikající reputaci výrobce fotoaparátů. Vlastní zpracování obrazu společnosti Leica (Leica Image Optimatization - LIO) vylepšuje obraz pomocí speciálních algoritmů, čímž se dosahuje obzvlášť podrobná barevná gradace, vynikající kontrast a vysoké rozlišení detailů.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 50504
102 990 Kč
Leica Calonox Sight SE
Neohodnoceno

Leica Calonox Sight vyniká svojí maximální spolehlivostí a konzistentně přesným, opakovatelným bodem zásahu. Pro plné využití předsádky Leica Calonox Sight potřebujete adaptérové kroužky, které odpovídají vašemu puškohledu. První nastřelení je jednoduché a lze jej provést na střelnici. I po vícenásobné montáži a demontáži z puškohledu si zachovává přesnost.Obě termální kamery Calonox jsou vybaveny čtyřmi v praxi testovanými barevnými režimy Red Hot, White Hot, Black Hot a Rainbow, které lovci poskytují mimořádně podrobné a vysoce kontrastní obrázky na přesnou identifikaci lovené zvěře.

Je to vaše výzva: Leica Calonox Sight můžete použít buď na pozorování jako termální kamera, nebo ji můžete připojit k puškohledu pomocí adaptéru. V obou případech máte výkonné zařízení, které odhalí každý tepelný detail na dlouhé vzdálenosti.

Působivé rozpoznávání detailů na dlouhou vzdálenost. Detekujte, rozpoznáváním, identifikujte. Uvidíte více, bezpečně identifikujte prostředí: S definovanou velikostí cíle 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox Sight detekovat cíle do vzdálenosti 2 000 metrů, rozpoznat cíle do 700 m a přesně je identifikovat až do 350 m.

Parametry produktu:

Typ snímače: VOx
Rozlišení snímače: 384 x 288 pixelů
Velikost pixelů: 17 µm
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 pixelů
Ohnisková vzdálenost objektivu: 42 mm
Zorné pole: 8,9 x 6,7° (15,5 m x 11,7 m / 100 m)
Rozsah detekce: 2 000 m
Rozsah rozpoznání: 700 m
USB kabel: USB-C
Výdrž baterie: cca 8 - 11 hodin
Materiál: odolný tvrzený plast s pogumováním
Závit na stativ: A 1 DIN 4503 (1”), standardní závit M5
Provozní teplota: -20 až +50°C
Provozní teplota: (nabití baterie) +10 až +30°C
Rozměry: (ŠxV) 165 x 65 mm
Hmotnost: (s baterií) 685 g.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: