Active Outdoor Leather Balsam, 250g , bezbarvý

Neohodnoceno

Speciální regenerační a impregnační vosková pasta s obsahem včelího vosku. Vhodné pro ošetření usňových materiálů v kombinaci s Tex-membránou (Gore-tex, Sympatex apod.).

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1040372
149 Kč
Active Outdoor Leather Balsam, 250g , bezbarvý
Neohodnoceno

Speciální regenerační a impregnační vosková pasta s obsahem včelího vosku. Vhodné pro ošetření usňových materiálů v kombinaci s Tex-membránou (Gore-tex, Sympatex apod.).

Použití: Zejména pro vybavení s využitím při turistice, vysokohorské turistice, horolezectví a také pro myslivost či motorkářské vybavení.

Tento Leather Balsam je testovaný na propustnost pro vodní páry pod číslem osvědčení 13 5449. Zkouška potvrdila jeho vhodnost pro použití na materiály kombinované s tex-membránami (Gore-tex, Sympatex apod.).

Je vhodný k regeneraci a ochraně hladkých kožených materiálů před popraskáním. Zvláště pak je vhodný pro ty výrobky, které přichází často do styku s vlhkem a pak vyschnou. Přírodní materiály bohužel sesychají a následně mohou v namáhaných místech praskat, pokud nejsou dobře a průběžně ošetřovány těmito typy balzámu. Výrobek je vhodný pro obuv kombinovanou s tex-membránami (Gore-tex, Sympatex apod.)

.

Receptura tohoto Balsamu je složena z včelího vosku v kombinaci se zvláčňujícími oleji.

Výrobek není vhodný pro vlasové materiály typu Velur, Nubuk a přírodní usně bez povrchové úpravy např. obuv Sanchéz.

Upozornění: Po nanesení Balsamu světlé materiály tmavnou, nanášejte pouze v tenké vrstvě a nechejte vsáknout do materálu a pak můžete opakovat. Zbytky přípravku z povrchu můžete setřít.

Návod na použití: Barevnou a materiálovou snášenlivost vyzkoušejte na méně viditelném místě. Nanášejte vždy na čisté povrchy. K citlivému odstranění nečistot je vhodnější používat čistící pěny. Obsažené látky v pěně účinně odstraní nečistoty a současně nedochází k promáčení. Odeberte menší množství Balsamu, rozetřete po povrchu a nechejte volně vsáknout. Ošetřujte maximálně 1-2x týdně, aby nedocházelo k příliš velkému promaštění.

Složení: vazelína, přírodní vosky, parafin, minerální olej.

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uschovávejte mimo dosah dětí, zabraňte styku s očima, kůží, nebo oděvem. Odstraňte obal v souladu s místní legislativou.

Skladování: +5 až +25°C.

Spotřebujte do uvedeného měsíce a roku dle obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: